Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Мінекономіки розповіли про розвиток внутрішнього виробництва

У Мінекономіки розповіли про розвиток внутрішнього виробництва

За словами заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, зараз є важливою зацікавленість іноземних підприємців до переміщення виробництв в Україну.

«Україна зараз конкурує з іншими країнами для того, щоб виробництва, які зараз переміщаються в Європу, знайшли свою площадку саме в Україні», - зазначив Олександр Романішин під час Всеукраїнського форуму «Україна 30» у межах дискусійної панелі «Розвиток внутрішнього виробника та кооперація в ланцюгові постачання».

Він додав, що зацікавленість іноземних підприємців до переміщення виробництв в Україну є важливим не лише з точки зору надходження додаткових ресурсів, а й для популяризації України в світі, підвищення її іміджу.

«Україна має змінити орієнтир з експорту сировини на експорт продукції глибокого перероблення з високими технологічним компонентами. Важливим інструментом підтримки та фінансування підприємств на цьому шляху є запуск та робота Експортно-кредитного агентства, статутний капітал якого збільшено до 2 млрд грн. А це підтримка експорту в цілому та забезпечення потреби експортерів у страхуванні більшого переліку товарних груп», - зазначив Олександр Романішин.

Також заступник міністра додав, що попри пандемію та економічні виклики держава підтримує бізнес через фінансування Українського фонду стартапів, пільгових кредитів «5-7-9» та інших програм, які спрямовані на розвиток та підтримку підприємництва.

Теги