У галереї «Мистецтво Слобожанщини» експонуватиметься виставка Сніжани Пєчковської
![У галереї «Мистецтво Слобожанщини» експонуватиметься виставка Сніжани Пєчковської У галереї «Мистецтво Слобожанщини» експонуватиметься виставка Сніжани Пєчковської](/content/documents/1079/107868/thumb-newsDocument-564x376-b3b8.jpg)
Графічні роботи можна переглянути з 19 березня по 3 квітня.
«Полотна Сніжани Пєчковської – це цілий світ символів, образів, почуттів. Виконані у цікавій авторській техніці, вони поєднують у собі і деталізований малюнок, і легкість акварельних плям, абстрактність, і водночас риси народного, наївного мистецтва, і сучасний погляд на естетику», - зазначають у галереї
Довідка. Сніжана Пєчковська - музикантка за професією. Закінчила Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського, вокальне відділення. Брала участь у міських та всеукраїнських виставках.