ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Уряд затвердив рекомендації та план трансформації ЦНАПів

18 березня 2021 | 09:02

Мінцифри координуватиме діяльність та забезпечуватиме єдиний підхід до створення центрів адмінпослуг.

Мова йде про створення ЦНАПів міськими і селищними радами, які станом на 1 січня 2020 року були адміністративними центрами районів, та ліквідації центрів, утворених при районних державних адміністраціях.

«Доступ українців до адміністративних послуг - стратегічний пріоритет Мінцифри. Завдяки чіткому плану та методичним рекомендаціям щодо трансформації ЦНАПів під час адміністративної реформи нам вдасться зберегти доступ громадян до адміністративних послуг, а працівникам центрів - робочі місця», - зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Як розпорядження вплине на працівників ЦНАПів:

- з’являться конкретні кроки для утворення ЦНАПів органу місцевого самоврядування та ліквідації ЦНАПів районної державної адміністрації;

- визначаються заходи соціально-правового захисту працівників у зв’язку з ліквідацією центрів надання адміністративних послуг;

- врегульовуються окремі питання передачі майна державної власності, спільної власності територіальних громад до комунальної власності міської, селищної громади для забезпечення функціонування центру, який утворюється на її території.

Теги: цнап мінцифри

Версія для друку Поділиться:


Вверх