Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Питання протидії поширенню коронавірусу розглянули під час засідання робочої групи

Питання протидії поширенню коронавірусу розглянули під час засідання робочої групи

Захід відбувся 16 березня під керівництвом заступника голови Харківської ОДА Михайла Черняка.

Як зазначив Михайло Черняк, наразі в області зростає кількість хворих на коронавірус і, з огляду на статистику, Харківщині слід готуватися до суворіших карантинних заходів. Так, населенню слід бути готовим до можливих транспортних обмежень та переходу навчальних закладів середньої та вищої освіти на дистанційне навчання. 

«Конкретні обмежувальні заходи будуть розглядатися під час засідань регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проте ми повинні напрацювати фахові рекомендації та алгоритми, які допоможуть правильній організації карантину. Ми повинні вже зараз закликати людей відповідально ставитися до власного здоров’я, не нехтувати індивідуальними засобами захисту та не боятися, й приєднуватися до кампанії з вакцинації», - сказав Михайло Черняк.

Крім того, члени робочої групи розглядали питання залучення додаткової кількості молодшого та середнього персоналу до роботи в «ковідних» відділеннях на контрактній основі. Також мова йшла про розгортання більшої кількості ліжок та забезпечення закладів необхідною кількістю кисню та кисневих трас. 

Напрацьовані алгоритми дій будуть упроваджені під час заходів щодо боротьби з розповсюдженням хвороби, а проблемні питання, які вирішуються на рівні міністерств, будуть спрямовані у відповідні установи.