ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учасники бойових дій та відомі особи старші за 60 років можуть претендувати на залишки доз COVID-вакцини

12 березня 2021 | 13:09

Учасники бойових дій та відомі особи старші за 60 років можуть претендувати на залишки доз COVID-вакцини

11 березня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав наказ № 443 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19.

Першочергово рекомендується вакцинувати пріоритетні групи ризику з наступного етапу. Зокрема, пріоритетними є всі медичні працівники, а також люди віком від 80 років, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери.

У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп з другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів:

1. Ветеранів АТО/ООС.

2. Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій.

3. Видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші за 60 років.

У МОЗ нагадують, що вакцина Covishield/AstraZeneca поставляється в Україну в багатодозних флаконах. Кожен флакон містить 10 доз препарату. Після відкриття флакону вакцина має бути використана протягом 6 годин, скільки і триває одна сесія мобільної виїзної бригади. Повторне охолодження вже відкритого флакона або використання його після 6 годин з моменту відкриття заборонене. У таких випадках невикористані дози вакцини мають бути утилізовані.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19.

Теги: вакцина covid-19

Версія для друку Поділиться:


Вверх