ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Усі дозволені ВООЗ до екстреного застосування вакцини рятують життя

11 березня 2021 | 17:57

Станом на 10 березня Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання 4 вакцини проти COVID-19.

А саме: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca/Covishield (Індія), AstraZeneca/SKBio (Південна Корея), Moderna. На останніх стадіях погодження знаходяться вакцини Sinovac та Sinopharm. Також у ВООЗ є 256 вакцин-кандидатів, з них 74 вакцини - на стадії клінічних розробок.

На цьому етапі українців вакцинують Сovishield/AstraZeneca. Вона схвалена ВООЗ для екстреного використання і пройшла перевірку Європейським агентством з лікарських засобів.

«Зараз у всьому світі проходить вакцинація від COVID-19, сьогодні вона є пріоритетом для держав, що дбають про своїх громадян, Україна - не виняток, - зазначає заступник Міністра охорони здоров’я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. - Швидка розробка вакцин - це результат добре злагодженої роботи науковців, медиків та урядів. Усі дозволені ВООЗ до екстреного застосування вакцини вже рятують життя людей, формують імунітет та суттєво полегшують перебіг хвороби».

Нагадуємо, що в Україні продовжується вакцинальна кампанія, щеплено вже понад 29 тис. людей. На цьому етапі вакцинують усіх працівників лікарень, бригади швидкої допомоги, а також військових на фронті. Наступними будуть вакцинуватися люди віком 80+.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном «гарячої лінії» 0 800 60 20 19.

Теги: вакцина covid-19

Версія для друку Поділиться:


Вверх