ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Федоров розповів про кроки міністерства, які допоможуть створити «найзручнішу державу у світі»

11 березня 2021 | 13:08

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань цифрової трансформації взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

«Мета Міністерства цифрової інформації - створити найзручнішу державу в світі та зробити це за кілька років. Ми хочемо за три роки, і вже рік нам це вдається, відцифрувати всі послуги, які є в нашій державі, зробити їх онлайн. У нашого міністерства є 4 цілі, які допоможуть зробити нам найзручнішу державу у світі. Перша - це всі послуги перевести в онлайн. Друга - це покрити 95% нашої країни інтернетом, щоб в кожному містечку кожен громадянин України мав доступ до мережі, міг розвиватися, міг створювати власну справу. Третя наша мета - це навчити базовій цифровій грамотності 6 млн людей. Саме стільки людей перебувають сьогодні в цифровому розриві. Саме стільки людей сьогодні не володіють базовими навичками і потрібно допомогти цим людям. Четверта наша ціль - це збільшити долю IT та креативної індустрії в ВВП нашої країни до 10%», - заявив Михайло Федоров.

Також міністр розповів про проєкт «Дія.City».

«Для того, щоб креативна індустрія зросла більше, ніж у два рази, ми вивчили світовий досвід і розробили законопроєкт, потужну екосистему - «Дія.City». Я хочу розповісти про цей проєкт і пояснити, як ми будемо допомагати креативним індустріям пришвидшуватися у розвитку. IT-напрямок, IT-галузь є частиною креативної індустрії й ключовою для Мінцифри. «Дія.City» - це спеціальний економічний та правовий режим, який допоможе розвиватися креативній індустрії», - сказав Михайло Федоров.

Теги: форум

Версія для друку Поділиться:


Вверх