Харківські важкоатлети перемогли на Кубку України

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У місті Луцьк відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, на якому харківські спортсмени завоювали десять нагород, а також встановили рекорди України.

Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з 21 регіону країни. За підсумками змагань збірна Харківської області завоювала 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Найкраще виступили жінки, які в командному заліку посіли перше місце.

Переможницями Кубку України стали:

- Каміла Конотоп (вагова категорія - 55кг) - у сумі двоборства підняла вагу 199кг (90кг - у ривку + 109кг - у поштовху);

- Марія Гангур (вагова категорія - 59кг) - у сумі двоборства підняла вагу 210 кг (96кг + 114кг). Також вона встановила три рекорди України серед жінок та серед молоді до 23 років (поштовх, ривок та сума).

- Ірина Деха (вагова категорія - до 81кг)- у сумі двоборства підняла вагу 240 кг (113кг + 127кг). Також Ірина встановила три рекорди України серед жінок.

Срібною призеркою Кубка стала Світлана Самуляк (вагова категорія - 55кг), яка в сумі двоборства підняла вагу 182 кг (85кг + 97кг).

Бронзові медалі здобули Вікторія Лохматова (вагова категорія - 49кг)  -133 кг та Аліна Захарченко (вагова категорія - 59кг) - 175 кг.

У змаганнях серед чоловіків харків’яни посіли третє командне місце, поступившись суперникам з Донецької області, які стали другими, та переможцям - команді Львівської області.

Золоту медаль Кубка здобув Павло Заліпський (вагова категорія - 61кг). У сумі двоборства харків’янин  підняв вагу 262 кг (122кг + 140кг).

Максим Москвін став срібним призером у ваговій категорії до 81кг, піднявши 316 кг (136кг + 180кг). Також він встановив рекорди України серед юніорів до 20 років у поштовху та сумі.

Ще одну срібну медаль завоював Євген Янцевич. У ваговій категорії до 96кг він підняв у сумі двоборства 346 кг (156кг + 190кг).

Бронзовим призером став Олег Слободянюк (вагова категорія - понад 109кг), піднявши в сумі двоборства 352 кг.

Олег Ніколаєнко, який посів четверте місце в ваговій категорії до 89кг, встановив рекорд України серед молоді до 23 років в ривку – 158кг.