ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Медики, які перехворіли на COVID-19, продовжать отримувати допомогу в 10 тисяч гривень

04 березня 2021 | 13:40

Згідно зі змінами, внесеними до програми «Здоров'я Слобожанщини» на 2021-2022 рр. у ході позачергової сесії обласної ради 4 березня, виплати плануються як з обласного, так і з місцевих бюджетів.

«Усі медики, які перехворіли на COVID-19, отримають цю допомогу. Ми внесли зміни в програму, що дозволяють отримувати виплати не тільки з обласного бюджету, але з бюджетів громад. Виплата допомоги в 10 тис. грн - це велике навантаження на обласний бюджет, крім того, сьогодні прогнозують нову хвилю захворюваності. Тому ми будемо звертатися до територіальних громад, до місцевих рад, щоб вони разом з нами несли це матеріальне навантаження», - пояснила голова Харківської ОДА Айна Тимчук під час брифінгу за підсумками засідання обласної ради.

Таке рішення дозволить розвантажити обласний бюджет і спрямувати додаткові кошти на реалізацію інфраструктурних проєктів, зазначила глава облдержадміністрації.

«У разі, якщо громади нас не підтримають, будемо самостійно виконувати зобов'язання перед медиками. У будь-якому випадку всі отримають належну допомогу», - підкреслила Айна Тимчук.

Теги: тимчук covid-19 сесія

Версія для друку Поділиться:


Вверх