ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2021 році в області ремонтуватимуть 11 приймальних відділень

04 березня 2021 | 15:16

Кошти на проведення робіт виділені рішенням позачергової сесії Харківської обласної ради.

Відповідні зміни внесені до обласного бюджету на 2021 рік. 

Ремонтні роботи проведуть у 9 приймальних відділеннях та 2 відділеннях екстреної (невідкладної) допомоги.

«Будуть обладнані сучасні вхідні групи в лікарнях, саме в сільській місцевості, в районах - це просто необхідно», - зазначила після позачергової сесії обласної ради голова Харківської ОДА Айна Тимчук.

До переліку приймальних відділень потрапили наступні заклади: КНП «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», КНП «Богодухівська центральна районна лікарня», КНП «Валківська центральна районна лікарня», КНП «Вовчанська центральна районна лікарня», КНП «Дергачівська центральна районна лікарня», КНП «Красноградська центральна районна лікарня», КНП «Куп’янське територіальне медичне об’єднання», КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання», КНП «Мереф’янська центральна районна лікарня». 

Також заплановані реконструкції у відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги з палатами інтенсивної терапії, групами анестезіології, діагностичними палатами та ізолятором ім. Є.Й. Мухіна КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» та відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері».

Роботи на об'єктах розпочаті у 2020 році в межах програми «Велике будівництво», у 2021 році ремонтні роботи у приймальних відділеннях планують завершити.

«Залишилися технічні роботи, пов'язані зі встановленням високотехнологічного обладнання. Ми хочемо закінчити ремонтні роботи вчасно, щоб не було таких питань, як з амбулаторіями і іншими об'єктами, що тягнуться з минулих років», - зазначила Айна Тимчук.

Теги: сесія приймальні відділення велике будівництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх