ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У першому етапі сертифікації вчителів узяли участь 1622 педагоги

01 березня 2021 | 17:41

Про це повідомляють у Міністерстві освіти та науки України.

27 лютого відбувся перший етап сертифікації педагогічних працівників - 2021 – незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.

Учасники першого етапу виконували завдання на оцінювання предметних компетентностей, а також на визначення обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного й комфортного середовища, плануванні освітнього процесу.

Результати тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасників до наступного етапу сертифікації буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 17 березня.

Наступний етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності – заплановано на період з 29 березня до 20 квітня. Його проводитиме Державна служба якості освіти.

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для надання йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Теги: сертифікація вчителі

Версія для друку Поділиться:


Вверх