ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олександра Назарова та Максим Нікітін – п’ятиразові чемпіони України з фігурного катання

25 лютого 2021 | 10:22

23 та 24 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з фігурного катання, на якому харківські спортсмени здобули золоту, срібну та бронзову медалі.

У танцях на льоду не було рівних харківському дуету Олександра Назарова та Максим Нікітін. Уже після ритмічного танцю учні Галини Чурілової захопили лідерство, а у довільному довели свою перевагу. У підсумку в сумі за два танці вони отримали від суддів 201.42 балів та вп’яте в своїй спортивній кар’єрі стали чемпіонами України серед дорослих.

Друге місце в танцях на льоду посіли кияни Марія Голубцова і Кирило Бєлобров, а бронзову медаль вибороли ще одні вихованці Галини Чурілової - Дарина Попова та Володимир Бєліков. За свої виступи харків’яни отримали від суддів 161.95 балів.

У жіночому одиночному катанні харківська фігуристка Таїсія Спесивцева з результатом 142.15 балів стала срібною призеркою чемпіонату. Учениця тренерів Сергія Баранова та Віталія Єгорова поступилася лише Анастасії Шаботовій з Києва, яка стала чемпіонкою з результатом 159.15 балів. Третє місце посіла Марія Андрійчук з Білої Церкви (141.84 балів).

В одиночному катанні серед чоловіків харків’янин Артем Штих посів сьоме місце, а чемпіоном став киянин Іван Шмуратко. Також кияни Віолетта Серова и Иван Хобта стали чемпіонами в парному катанні.

Фото

Теги: спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх