Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Наша мета на 2021 рік – 4,5 тисячі км державних та 2 тисячі км місцевих доріг. Президент

Наша мета на 2021 рік – 4,5 тисячі км державних та 2 тисячі км місцевих доріг. Президент

Це заявив Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Усі думали, що хороші дороги та Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю. Результат минулого року попри коронакризу – 6,5 тисячі кілометрів доріг. З них 4 тисячі - державного значення і 2,5 тисячі – місцевого. Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись і наша мета на 2021-й рік не зменшується - це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг», - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 22 лютого стартував Всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура». Його відкрив Президент України Володимир Зеленський.

До заходу долучаться представники влади, експерти та громадські діячі.

Зокрема, мова піде про продовження Національної програми «Велике будівництво», фінансування довгострокових проєктів і ролі міжнародних партнерів в цьому процесі. Учасники форуму пояснять логіку прийняття рішень про пріоритети фінансування інфраструктури.

Також обговорюватимуться перспективи річкових перевезень, оновлення місцевих аеропортів, модернізації «Укрзалізниці» і інфраструктури майбутнього.

Охочі зможуть поставити питання спікерам форуму на сайті і сторінках заходу в соцмережах.