Анастасія Зеленцова перемогла на турнірі з фехтування

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах «Меморіал Олександра Захарова», на якому харківські фехтувальники здобули золоту та бронзову медалі. Продовж чотирьох змагальних днів спортсмени з різних областей України розіграли медалі серед молоді (U-23), юніорів та кадетів.

У змаганнях серед жінок до 23 років перемогла харківська фехтувальниця Анастасія Зеленцова. Вона впевнено дійшла до фіналу, де з рахунком 14:11 здолала суперницю із Закарпаття Олександру Лазаренко.

Роман Самойлов посів третє місце в змаганнях серед юніорів, поступившись у півфіналі киянину Даниїлу Гойді, який у підсумку став срібним призером. Переможцем турніру серед юніорів став київський фехтувальник Микита Кошман.