Звернення про екологічні порушення до Держекоінспекції можна подати за допомогою чат-боту
![Звернення про екологічні порушення до Держекоінспекції можна подати за допомогою чат-боту Звернення про екологічні порушення до Держекоінспекції можна подати за допомогою чат-боту](/content/documents/1072/107200/thumb-newsDocument-124x155-50fe.png)
Це можна зробити прямо зі свого смартфона за кілька хвилин.
Про появу такої функції повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.
«Якщо ви стали свідком вирубування лісу, скидання промислових стоків у річку або ж виявили несанкціоноване сміттєзвалище, можете, не полишаючи місце порушення, подати звернення через чат-бот Save Eco Bot. Така скарга надходить до Держекоінспекції і є підставою для проведення позапланової перевірки, за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред’являються штрафи та надаються приписи щодо усунення порушень», - пояснив Андрій Мальований.