Марія Сухопалова здобула золоту та срібну медалі у Туреччині

Змагання з велоспорту МТВ в олімпійському крос-кантрі відбулись 13 та 14 лютого.

У перегонах другої категорії «Incekum - Velo Alanya MTB Cup» Марія Сухопалова стала переможницею в змаганнях серед юніорок.

На фініші підопічна Заслуженого тренера України Сергія Трофімова виграла менше однієї секунди у бельгійки Юлії Грегорі. Третє місце посіла ще одна українка Наталя Сафронюк з Луцька.

Для Марії це перший міжнародний успіх. Крім золотої медалі, вона також отримала 20 рейтингових очок.

У змаганнях серед еліти харків’яни Ірина Попова та Олександр Коняєв фінішували, відповідно, на 6-му та 15-му місці.

На наступних перегонах уже першої категорії Марія Сухопалова посіла друге місце, пропустивши уперед Юлію Грегорі. Від бельгійки харків’янка відстала на дві хвилини та на пів хвилини випередила Степанку Хойкову з Чехії, яка посіла третє місце.

Друге місце принесло Марії Сухопаловій 18 рейтингових очок.

Серед юніорів переміг українець Олександр Гудима з Рівного, а харків’янин Єгор Волков посів 13-е місце.

У змаганнях серед еліти Ірина Попова також фінішувала шостою, а Олександр Коняєв серед 49 спортсменів з 11 країн світу посів 28 місце. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.