ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

36 нелегальних соцзакладів області припинили діяльність унаслідок перевірок

15 лютого 2021 | 18:35

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрій Шпарага.

«Органи національної поліції під час перевірок виявили 83 заклади, які нелегально надають соціальні послуги. З’ясовано, що 68 з них мають реєстрацію у Державній фіскальній службі, - розповів Юрій Шпарага. - Коли запрацювала робоча група, у складі якої - правоохоронці, представники органів місцевого самоврядування, інших структур, 36 з цих установ припинили свою діяльність».

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА у Харківській області вже 4 підприємства зареєструвалися у Державному реєстрі надавачів соціальних послуг, щоб в подальшому працювати дотримуючись всіх норм, встановлених законодавством України.

«Близько 20 приватних підприємців погоджуються привести установи у належний вигляд і працювати на підставі законодавства. Наразі триває підготовка документів для того, щоб бути офіційно зареєстрованими в Державному реєстрі надавачів соціальних послуг», - сказав Юрій Шпарага.

Нагадаємо, перевірки закладів, які надають соціальні послуги, були розпочаті у зв’язку з надзвичайною подією державного значення - пожежею у приватному пансіонаті для літніх людей, унаслідок якої загинуло 15 осіб.

Теги: соцзаклади перевірки

Версія для друку Поділиться:


Вверх