Юні легкоатлети Харківщини завоювали золоті медалі чемпіонату України

Змагання пройшли з 6 по 8 лютого в Сумах. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Участь у чемпіонаті взяли атлети до 18 років з 25 регіонів країни. Спортсмени Харківщини завоювали 3 золоті та 4 срібні медалі.

Дві з цих нагород були на рахунку Євгенії Близнецової, яка стала чемпіонкою в бігу на 200м з результатом 25.28 сек., а також посіла друге місце в бігу на дистанції 60м. На фініші харківська легкоатлетка поступилася 0.09 секунди Діані Гончаренко із Сум.

Також чемпіонами України стали Богдан Зміївський – у стрибках у висоту та Маргарита Бойко – в п’ятиборстві.

Срібні медалі також здобули Станіслав Дряпко – біг на 1500м, Артем Онищенко – біг на 3000м і Альбіна Зайцева – п’ятиборство.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місце, а перше було за командою Києва.

У заліку серед ДЮСШ Харківська КДЮСШ №12 посіла третє місце, поступившись лише Маріупольській ДЮСШ «Олімпія» та Любешівській ДЮСШ з Волинської області, спортсмени якої стали переможцями.

Зазначимо, що 10 лютого в Сумах стартував чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед чоловіків та жінок.