Харківські самбісти впевнено перемогли на домашньому чемпіонаті України

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

З 5 по 7 лютого в Харкові відбулися чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат та чемпіонат України серед юніорів і юніорок, переможцями яких у загальнокомандному заліку стали спортсмени Харківської області.

Участь у змаганнях взяли понад 600 спортсменів до 18 та до 20 років з 22 регіонів України. Медалі були розіграні в спортивному та бойовому розділі. Харківщину представляли 114 спортсменів, які завоювали 10 золотих, 9 срібних та 17 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку серед юнаків та дівчат перше місце було за збірною Харківської області. Друге посіли одесити, а третє - кияни.

У загальнокомандному заліку серед юніорів та юніорок харківські самбісти також вийшли переможцями. Друге місце посіли борці з Києва, а третє – збірна Одеської області.

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи в квітні цього року на Кіпрі.