Харківські борці привезли сім нагород із Запоріжжя

Участь у Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті Євгена Трухіна взяли спортсмени 2001-2002 років народження з України й Польщі.

За підсумками турніру на рахунку харків’ян - 3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Михайло Вишнивецький переміг у ваговій категорії до 130кг, здолавши у фіналі суперника з Польщі.

Ілля Борисов здобув золоту медаль у ваговій категорії до 82кг, також перемігши у фіналі поляка.

У фіналі вагової категорії до 63кг відбулося харківське дербі між Данилом та Микитою Хохлачовими. Переможцем став Данило Хохлачов.

Бронзовими призерами турніру стали: Марад Заїдзе (вагова категорія - до 67кг), Руслан Абдієв (вагова категорія - до 77кг) та Емін Ісаєв (вагова категорія - до 82кг). Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.