Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Підготуватись до ЗНО допоможе освітній проєкт «Слухай»

Підготуватись до ЗНО допоможе освітній проєкт «Слухай»

Це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських зірок.

Рік тому Міністерство цифрової трансформації ініціювало онлайн-конкурс корисних думок та ідей HackCorona, які допоможуть українцям протистояти пандемії COVID-19. Серед майже 900 претендентів переможцем став освітній проєкт «Слухай». Це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських зірок. Добірку з 60 аудіокниг з творами української літератури, що входять до програми ЗНО, можна безкоштовно прослухати.

«Освітній проєкт «Слухай» допоможе учням випускних класів готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання й цього року в будь-який час. Окрім того, аудіокниги будуть корисними й для молодших школярів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Ідею підтримали українські зірки. Тексти озвучували Олена Кравець, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Великий, Володимир Мартинець, Анастасія Оруджова, Володимир Шумко, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Ліля Ребрик, Даша Астаф'єва, Гарік Корогодський, Тетяна Будь та інші.

«Проєкт «Слухай» – це бібліотека нового покоління з великою соціальною місією: зробити освіту інклюзивнішою та пристосованою до нового світового порядку», – сказав автор проєкту, громадський діяч Олександр Барабошко.

Тепер кожен має вільний доступ до сотень творів українською в аудіоформаті.

Довідка. Конкурс #HackCorona ініціював Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за допомогою програми EGAP, яка фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом «Східна Європа» й Innovabridge.