Харків’яни вибороли «срібло» чемпіонату України з біатлону серед юніорів

Змагання відбулись з 29 січня по 3 лютого на спортивній базі «Тисовець» у Львівській області.

В індивідуальних перегонах серед юніорів друге місце посів Степан Кінаш. Чемпіоном став Арсен Бочок з Чернігівської області. Від переможця Степан відстав на 25.3 секунди.

На рахунку Степана Кінаша - ще одна срібна медаль - у змішаній естафеті. Команда Харківської області, до складу якої, крім Степана, також увійшли Любов Кип’яченкова, Анастасія Тропець та Євген Завада, на фініші на 3 хвилини 17.8 секунди відстала від чемпіонів з Чернігівської області.

Крім того, двічі харків’яни зупинилися в кроці від нагород. Степан Кінаш та Любов Кип’яченкова посіли четверте місце в одиночній змішаній естафеті. Любов Кип’яченкова фінішувала четвертою в індивідуальних перегонах серед юніорок, де перемогу святкувала Олександра Меркушина із Закарпатської області.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за сумськими біатлоністами, а перше посіла збірна Чернігівської області. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.