«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на фотовиставку Володимира Оглобліна
![«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на фотовиставку Володимира Оглобліна «Мистецтво Слобожанщини» запрошує на фотовиставку Володимира Оглобліна](/content/documents/1069/106862/thumb-newsDocument-564x376-51df.jpg)
Роботи з експозиції «Від обрію до небокраю» можна подивитись з 4 по 20 лютого.
«Які б різноманітні шляхи не вели за далекі обрії, в інші місця, різні країни і навіть континенти, завжди хочеться повернутись до того близького, без якого немає відчуття рідної домівки, - рідної Батьківщини, - говорить митець. - Сама фотозйомка Слобожанщини стає захоплювальною пригодою з усіма неймовірними подіями, немов полювання за красою, яка щоразу зникає за обрієм».
Вхід на виставку – вільний.