ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вакцинування українців від COVID-19 повинне розпочатись у лютому

30 січня 2021 | 14:29

Це Прем'єр-мністр України Денис Шмигаль заявив під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Прем’єр-міністр наголосив, що потрібно чітко визначити потребу держави у вакцинах на цей рік.

«Вакцинування повинне розпочатись у лютому. У нас є затверджений національний план, який визначає 5 етапів вакцинації. Усе це має бути відбито в календарному плані на цей рік. Зокрема: хто, коли й де зможе безкоштовно отримати ефективну вакцину від коронавірусу», — підкреслив Денис Шмигаль.

Під час засідання заступник Міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко презентував Календарний план вакцинації населення у 2021 році.

Також Головний державний санітарний лікар зауважив, що оперативний штаб з протидії вакцинокерованим інфекціям у МОЗ з урахуванням соціологічних опитувань визначив прогнозовану кількість вакцин для закупівлі Україною на рівні 15 мільйонів додаткових доз.

За словами Віктора Ляшка, холодовий ланцюг в Україні сьогодні може забезпечити зберігання будь-якого виду вакцин (від -70°C і до +8°C), які вже пройшли реєстрацію.

Державна комісія з питань ТЕБ та НС схвалила відповідний календарний план.

Фото

Теги: вакцина covid-19

Версія для друку Поділиться:


Вверх