ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Під час реорганізації райдержадміністрацій ЦНАПи продовжують функціонувати

25 січня 2021 | 11:39

Про це повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України.

Які зміни відбудуться під час реорганізації?

320 РДА реорганізуються через приєднання до 100 РДА в адміністративних центрах нових районів;

з 40 РДА утвориться 13 РДА в нових районах, де раніше була відсутня районна державна адміністрація.

Як це вплине на працівників ЦНАПів?

До 2022 року всі ЦНАПи при РДА працюватимуть, доки ЦНАПи при відповідних органах місцевого самоврядування не розпочнуть роботу.

Як це вплине на громадян?

Усі громадяни, як і раніше, зможуть відвідувати ЦНАПи та отримувати зручні державні послуги.

«Доступні та якісні адмінпослуги для громадян - один з пріоритетних напрямків Мінцифри. Ми працюємо над тим, щоб всі ЦНАПи під час реорганізації РДА були збережені. Центри працюватимуть у звичному режимі, зокрема, як територіальні підрозділи РДА новоутворених районів», - зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Відповідно до Закону від 3 листопада 2020 року № 943-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» ЦНАПи, утворені при РДА, продовжують функціонувати до початку роботи ЦНАПів, утворених відповідними міськими, селищними радами.

Відповідно до Постанови КМУ від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в м. Києві та Севастополі державних адміністрацій» у структурі РДА серед структурних підрозділів щодо здійснення виконавчої влади передбачено підрозділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів.

Теги: цнап мінцифри

Версія для друку Поділиться:


Вверх