Перший день чемпіонату України з синхронного плавання приніс Харківській області три золоті медалі

Змагання тривають до 17 грудня в басейні «Локомотив» у Харкові.

Участь у них беруть команди з Харківської, Донецької, Миколаївської, Одеської областей та Києва.

У перший день чемпіонату – 15 грудня - були розіграні три комплекти нагород. На рахунку команди Харківської області, яка також є національною збірною України, – три перемоги: у технічній програмі соло «золото» здобула Марта Федіна, у технічній програмі дуетів чемпіонками стали Марта Федіна та Анастасія Савчук.

Також збірна Харківської області перемогла в технічній програмі груп. За свій виступ Алексєєва Владислава, Дерев'янченко Олеся, Резнік Катерина, Савчук Анастасія, Сидоренко Ксенія, Шинкаренко Аліна, Федіна Марта та Яхно Єлизавета отримали 93.6982 бали.

Нагородив переможців та призерів першого дня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Грицьков. Він від імені керівниці області Айни Тимчук привітав учасниць змагань та подякував харківським спортсменкам і головній тренерці збірної України Світлані Саідовій за перемогу.

Євгеній Грицьков вручив збірній України з синхронного плавання подарунки від Харківської обласної державної адміністрації - планшети.