Айна Тимчук зустрінеться з командиром оперативного командування «Схід», генерал-майором ЗСУ Олександром Нестеренком
![Айна Тимчук зустрінеться з командиром оперативного командування «Схід», генерал-майором ЗСУ Олександром Нестеренком Айна Тимчук зустрінеться з командиром оперативного командування «Схід», генерал-майором ЗСУ Олександром Нестеренком](/content/documents/1060/105985/thumb-newsDocument-564x376-9a05.jpg)
Також у зустрічі візьмуть участь військові ЗСУ Харківської області.
7 грудня голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук зустрінеться з військовослужбовцями Збройних cил України Харківської області. Під час зустрічі, яка присвячена Дню ЗСУ, планується обговорити низку актуальних питань, які стосуються соціального захисту, матеріального забезпечення, лікування та адаптації воїнів.