ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В ХОДА обговорили питання працевлаштування працівників бюджетної сфери

26 листопада 2020 | 13:54

Захід відбувся 26 листопада.

На засіданні розглянуто питання розробки комплексних заходів соціального захисту працівників установ, підпорядкованих Харківській, Ізюмській, Чугуївській, Куп’янській та Первомайській районним державним адміністраціям, де у зв’язку з  реформою децентралізації та ліквідацією районів, заплановано вивільнення майже 700 працівників установ та організацій, які фінансуються з районних бюджетів. 

Як зазначив голова комісії – директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, згідно доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля під час активної фази децентралізації та перерозподілу повноважень, в тому числі щодо забезпечення соціального захисту населення, необхідно відпрацювати чіткий алгоритм роботи.

«Ми повинні відпрацювати чіткий алгоритм, аби не втратити кадровий потенціал та забезпечити безперервність надання соціальних послуг населенню», - сказав Юрій Шпарага.

Керівники районів проінформували про роботу, яка проводиться з новообраними головами органів місцевого самоврядування та про досягнуті домовленості з працевлаштування вивільнюваних працівників.

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих ознайомив присутніх з можливостями та комплексом послуг які  реалізуються службою зайнятості 
«Наші послуги дозволять забезпечити дотримання прав вивільнюваних працівників на перенавчання, в т.ч. за програмою «Нове покликання», та сприятимуть їх подальшому працевлаштуванню»,  - розповів Анатолій Товстих.

Заступник начальника Головного управління Держпраці у Харківській області Олена Петренко звернула увагу керівників установ на необхідності дотримання вимог Кодексу України про працю при вивільненні працівників та ознайомила їх з розмірами штрафних санкцій у разі його порушення.

За результатами засідання напрацьовано низку доручень для соціального захисту працівників, що вивільняються. 

 

Теги: комісія децентралізація

Версія для друку Поділиться:


Вверх