Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківські боксери перемогли на Євро-2020 серед молоді

Харківські боксери перемогли на Євро-2020 серед молоді

Ілля Тогобицький та Микита Горбатенко завоювали 2 золоті медалі, а Данило Дрижак – бронзу.

На Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді в місті Будва, Черногорія, взяли участь 175 спортсменів з 22 країн. Наша збірна з боксу, у складі якої виступали харківські спортсмени, завоювала друге загальнокомандна місце.

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Ілля Тогобицький у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко у категорії до 91 кг та Юрій Захареєв, що представляє вагову категорію до 69 кг.

Срібними призерами першості континенту цього року стали: Роман Літвінов (52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (64 кг), Анна Сезько (69 кг) та Яна Тараненко (81 кг).
Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Данило Дрижак (49 кг), Геннадій Масленніков (60 кг), Бозорбой Матякубов (64 кг), Денис Салабай (81 кг), Катерина Боднарчук (54 кг), Раїса Піскун (75 кг) та Вікторія Левчук (+81 кг).

Загалом турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на Чемпіонатах Європи.

 

Теги