Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом жовтня борги із заробітної плати ліквідовані на п’яти підприємствах Харківщини

19 листопада 2020 | 16:24

Про це йшлося 19 листопада під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Захід відбувся під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги.

«Протягом жовтня борги із заробітної плати ліквідовані на 5 підприємствах на загальну суму 781,7 тис. грн, скорочені - на 21 підприємстві на 6,9 млн грн», - повідомив Юрій Шпарага. 

На засіданні комісії розглянуто стан погашення боргів з виплати заробітної плати на 5 державних підприємствах-боржниках області: Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві, Заводі технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки «Тора», ДП «Завод «Електроважмаш», ДП «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь», ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г.Шевченка».

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів.

Прийнято рішення про проведення ГУ Держпраці України в Харківській області інспекційного відвідування з дотримання законодавства з праці на підприємствах-боржниках.

Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та доручено вжити заходів для погашення боргів з єдиного соціального внеску та з відшкодування пільгових пенсій.


Теги: шпарага ліквідація боргів із заробітної плати підприємства

Поділиться:Схожі новини