ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом жовтня борги із заробітної плати ліквідовані на п’яти підприємствах Харківщини

19 листопада 2020 | 16:24

Протягом жовтня борги із заробітної плати ліквідовані на п’яти підприємствах Харківщини

Про це йшлося 19 листопада під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Захід відбувся під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги.

«Протягом жовтня борги із заробітної плати ліквідовані на 5 підприємствах на загальну суму 781,7 тис. грн, скорочені - на 21 підприємстві на 6,9 млн грн», - повідомив Юрій Шпарага. 

На засіданні комісії розглянуто стан погашення боргів з виплати заробітної плати на 5 державних підприємствах-боржниках області: Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві, Заводі технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки «Тора», ДП «Завод «Електроважмаш», ДП «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь», ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г.Шевченка».

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів.

Прийнято рішення про проведення ГУ Держпраці України в Харківській області інспекційного відвідування з дотримання законодавства з праці на підприємствах-боржниках.

Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та доручено вжити заходів для погашення боргів з єдиного соціального внеску та з відшкодування пільгових пенсій.

Фото

Теги: шпарага ліквідація боргів із заробітної плати підприємства

Версія для друку Поділиться:


Вверх