Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У «Мистецтві Слобожанщини» стартує онлайн-виставка графіки

У «Мистецтві Слобожанщини» стартує онлайн-виставка графіки

В експозиції – роботи художниці Одарки Воронової, у тому числі скетчі та комп'ютерні композиції.

«Одарка Воронова знаходить натхнення у всьому, що її оточує: у міській архітектурі, у природній красі, у роботах сучасних художників, які знаходить в соціальних мережах, у побачених картинах, плакатах, афішах. Візуальні образи, пройшовши через художнє переосмислення, трансформуються у нові форми та наповнюються новими змістами», - розповідають у галереї.

Частину експозиції складають скетчі, а також роботи, в яких скетчі суміщені з фотографіями видів природи і пам'яток з різних країн, які малювала Одарка. Перевага скетчу в тому, що за допомогою нього можна передати безпосереднє переживання від того, що споглядаєш, настрій і емоційне наповнення, отримані в моменті «тут і зараз».

На виставці «Графічні світи» будуть показані останні роботи художниці за 2018-2020 і улюблені комп'ютерні композиції минулих років.

Віртуальна виставка буде доступна для ознайомлення на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» з 3 листопада (експозиція буде поступово доповнюватись): Facebook: Мистецтво Слобожанщини, InstagramTwitterTelegram, сайт КЗ «ООМЦКМ».

Довідка. Воронова Одарка. Народилася 16 квітня 1990 року в Харкові. У 2012 році закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

З 2014 року приділяє творчості все більше часу. У листопаді 2014 року бере участь у конкурсі патріотичного плаката (Київ, Contemporary Art Center M17),  кращі роботи виставлялися на благодійному аукціоні в допомогу бійцям АТО, також публікувалися в патріотичному альманасі. У червні 2015 року провела першу виставку робіт в антикафе 7/9. У липні 2016 року у тому ж місці пройшла друга виставка. У грудні 2016-го відбулася персональна виставка в ІВЦ «Бузок».

У 2019-му поступила до Харківської державної академії дизайну і мистецтв на спеціалізацію «Графіка». З 2018 по 2020 рр. брала участь в 4 виставках: персональна виставка в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (2018), персональна виставка в Hudpromloft (2020), групові виставки в Харківській організації Спілки художників України (2020). Займається мистецтвом у різних напрямках. Робить ілюстрації для книг, розписує стіни, робить розпис хною, створює принти на одяг.