Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Близько 90% котелень розпочали роботу на території Харківської області

Близько 90% котелень розпочали роботу на території Харківської області

Стан підключення опалення в регіоні розглянули під час наради з керівниками РДА, яка відбулась 29 жовтня під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

Крайні дані в ході наради навів директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Дмитро Мирний. Він відзначив, що підключення опалення в області триває.

«Станом на 29 жовтня всього по області разом з Харковом в роботі 89,9% котелень - тобто, 715 з 795. Опалюється 5720 житлових будинків з 8095 (70,7%), - розповів Дмитро Мирний.- Установи охорони здоров’я підключені на 81,2%, заклади загальної і середньої освіти - на 78,6%, на 85,4% опалюються заклади дошкільної освіти».

За словами Дмитра Мирного, в першу чергу відбувається підключення медичних закладів, а саме - стаціонарних відділень, де цілодобово перебувають хворі, та дитячих садків. Графік підключення шкіл змінили у зв’язку з канікулами. Заклади підключатимуть за індивідуальними заявками від їх керівництва.

Директор департаменту підкреслив, що рішення щодо початку опалювального сезону приймаються органами місцевого самоврядування.