Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Якщо ви навіть не вірите в COVID, надіньте маску. Олексій Кучер

Якщо ви навіть не вірите в COVID, надіньте маску. Олексій Кучер

На брифінгу 24 жовтня голова ХОДА повідомив про ситуацію в лікарнях регіону.

«Зараз в інфекційній лікарні знаходиться понад 260 пацієнтів, за вчора виписали 30 та прийняли 17. Така динаміка є, як мінімум, задовільною. У чорнобильській лікарні всі місця зайняті: при плановому показнику у 125 ліжок, зараз там 127 осіб», - навів дані Олексій Кучер.

Він також підтвердив, що 23 жовтня не приймали хворих кілька лікарень міста Харкова – через повну завантаженість. Зараз керівництво області опрацьовує план розвантаження медичних закладів. Серед варіантів, які розглядають, - створення мобільних бригад, які надаватимуть медичну допомогу хворим удома. Ця пропозиція від Харківської області зараз знаходиться на розгляді в МОЗі та НСЗУ.

«Такі бригади повинні отримувати ті 300-відсоткові доплати, які передбачені за роботу з хворими на COVID-19. Виникають питання: як вести облік, та питання бюджету. Поки що відповіді з МОЗу ми не отримали, водночас ми по багатьох моментах були новаторами, думаю, що й це питання зможемо вирішити», - сказав голова ХОДА.

Олексій Кучер ще раз звернувся до всіх жителів Харківської області з проханням відповідально поставитись до виконання вимог карантину.

«Хтось з вас вірить в існування COVID, хтось - не вірить. Я прошу: навіть якщо не вірите, просто заради допомоги нам, заради допомоги своїм близьким надіньте маску», - сказав керівник області.

Теги