Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Борці Харківщини успішно виступили на Кубку України

21 жовтня 2020 | 15:36

16 та 18 жовтня в Києві відбулись змагання серед чоловіків та жінок - «2020 Kyiv Open Wrestling Cup».

У відкритому Кубку України з вільної боротьби взяли участь спортсмени з різних регіонів України, а також гості з Азербайджану, Молдови, Польщі, Росії та Франції. За підсумками змагань харківські борці завоювали шість нагород: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові.

Переможцями Кубку стали Адлан Батаєв (вагова категорія - до 74кг), який у фіналі здолав Євгена Недялка з Молдови, а також Данило Картавий (вагова категорія - до 125кг), який у фінальному двобої переміг іншого українського борця Ярослава Пономаренка.

Срібним призером у вазі до 65кг став Денис Бороган. У фіналі харків’янин поступився представнику Франції Ілману Мухтарову.

Бронзові медалі на Кубку здобули: Мраз Джафарян (вагова категорія - до 86кг), Каміль Керимов (вагова категорія - до 61кг) та Мухаммед Алієв (вагова категорія - до 79кг).

Крім того, ще два харківських борця - Павло Визир (вагова категорія - до 61кг) і Гліб Грінченко (вагова категорія - до 92кг) зупинилися в кроці від медалей та посіли в своїх вагових категоріях п’яті місця.


Теги: спорт кубок україни борці

Поділиться:Схожі новини