ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер ознайомився з роботою підприємства - найбільшого платника податків області

13 жовтня 2020 | 18:21

13 жовтня голова ХОДА відвідав ПрАТ «Філіп Морріс Україна».

На підприємстві Олексій Кучер ознайомився з виробництвом, лабораторіями контролю якості продукції, провів нараду з керівництвом і зустрівся з колективом.

Про історію компанії та виробництво продукції розповів заступник генерального директора підприємства Ігор Крошко. Він зазначив, що з 1994 по 2019 роки компанія інвестувала понад 370 млн доларів у виробництво та дистрибуцію тютюнової продукції в Україні, включаючи будівництво сучасного виробничого комплексу в Харківській області.

«У компанії працює понад 1300 кваліфікованих осіб. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів у минулому році, склала 20,5 млрд грн», - зазначив Ігор Крошко.

Зараз свою продукцію підприємство експортує по всьому світові, у тому числі в Албанію, Вірменію, Грузію, Саудівську Аравію, Бахрейн, Катар, ОАЕ, Оман, Гонконг, Молдову і Японію.

«Я неймовірно вражений тим рівнем, який демонструє підприємство, - зазначив голова ХОДА. - Якби кожне підприємство нашого регіону демонструвало такий рівень прозорості, відкритості, заробітних плат, доходів і, як результат, сплати податків, то ми б зараз знаходилися в розвитку на абсолютно іншому рівні».

Олексій Кучер зазначив, що зараз відвідує промислові підприємства регіону з метою визначити ті проблемні питання, які виникають у виробників, і допомогти в їх вирішенні на державному рівні.

«Харківський регіон може стати локомотивом розвитку промисловості всієї України», - підкреслив керівник області.

Фото

Теги: кучер філіп морріс

Версія для друку Поділиться:


Вверх