ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Художньому музеї презентують «МІСТОк» Мирослава Радиша

12 жовтня 2020 | 14:47

В експозиції художника-різьбяра з м. Косіва Івано-Франківської області представлено понад 50 творів, серед яких - тарелі, баклаги, скарбнички, свічники.

Мирослав Радиш – член Національної спілки художників України (з 2000). Лауреат премій: імені Юрія Шкрібляка (2000), імені Катерини Білокур (2008), імені Тетяни Яблонської (2017). Провідний викладач-методист композиції та роботи в матеріалі відділення художнього дерева Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (заклад, який він закінчив 1981 року), завідувач циклової комісії художніх виробів з дерева та художнього ткацтва. Керівник цікавих та неординарних дипломних робіт.

З 1985 широко презентує свої творчі роздуми на виставках у багатьох містах України (у тому числі Коломиї, Івано-Франківську, Чернівцях, Львові, Києві), Польщі, Німеччини. Твори майстра зберігаються в музеях та приватних колекціях поціновувачів в Україні, Німеччині, Канаді та США. У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського зберігаються понад 20 творів майстра.

Відкриття персональної виставки робіт Мирослава Радиша відбудеться 15 жовтня о 16:00 у Виставковій залі Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 9).

Теги: виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх