ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківському професійному коледжі спортивного профілю планують добудувати басейн

09 жовтня 2020 | 15:44

Про це говорили під час візиту голови ХОДА Олексія Кучера до спортивного закладу 9 жовтня.

Відвідавши коледж, керівник області ознайомився з нагальними потребами установи та вручив нагороди кращим спортсменам.

Так, на початку візиту Олексій Кучер ознайомився з перспективами будівництва басейну. Унікальний басейн, розрахований на 8 плавальних доріжок, близько 14 років знаходиться у стані недобудови. За словами директора комунального закладу «Харківський професійний коледж спортивного профілю» Анатолія Попова, цього року буде зроблено коригування проєкту для проведення реконструкції об’єкту.

«Маємо акт, що фундамент та металеві конструкції знаходяться у задовільному стані, тому можна проводити будівництво басейну», - сказав Анатолій Попов.

За попередніми розрахунками, для завершення будівництва потрібно витратити 170 млн грн.

Також Олексій Кучер відвідав відділення волейболу, баскетболу, важкої атлетики, біатлону та музей коледжу. За словами директора, наразі не всі спортивні зали можуть вмістити усіх спортсменів, які тут займаються. Наприклад, зала для занять важкою атлетикою потребує розширення.  

Наприкінці візиту керівник області відзначив нагородами переможців Кубку голови ХОДА з футболу серед дівочих команд.

«Дівчата, ви великі молодці. Я вітаю вас з цим святом спорту і щиро бажаю вам міцного здоров’я, - звернувся до спортсменок Олексій Кучер. -  Хочу, щоб ви завжди пам’ятали, що спорт загартовує, вчить перемагати, формує цілеспрямованість - усе це вам дуже знадобиться в майбутньому».  

Довідка. Спортивний навчальний заклад відкрито у 1986 році. Сьогодні у КЗ «Харківський професійний коледж спортивного профілю» навчається 310 учнів та студентів за такими видами спорту: бадмінтон, баскетбол, біатлон, бокс, веслування на байдарках і каное, велоспорт, волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), важка атлетика, водне поло, лижні перегони, настільний теніс, волейбол пляжний, футбол (жіночий), шорт-трек, шахи.

Фото

Теги: кучер спортивний коледж будівництво басейну нагороди

Версія для друку Поділиться:


Вверх