Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В Ізюмському районі збудували спортмайданчик зі штучним покриттям

В Ізюмському районі збудували спортмайданчик зі штучним покриттям

Під час робочої поїздки заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко ознайомився з проведеними роботами та вивчив потреби району.

Зокрема, Руслан Тихонченко відвідав село Куньє. Нещодавно тут коштом державного та місцевого бюджетів збудували спортивний майданчик зі штучним покриттям. Сільський голова Сергій Мовчан відзначив, що загальний кошторис будівництва склав 1,4 млн грн. Також коштом місцевого бюджету придбали та розмістили поруч спортивні тренажери й дитячий майданчик.

«Біля школи в нас не вистачило місця для будівництва спортмайданчика, тому його побудували в центрі села, де колись був пустир. Сьогодні це популярне місце відпочинку та зайнять спортом», - зауважив сільський голова.

У Куньєму заступник голови ХОДА також оглянув будівлю амбулаторії, яка потребує капремонту. Окрім амбулаторії, тут знаходиться відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення. Покрівля 50-річної будівлі - в аварійному стані. За словами Сергія Мовчана, покрівля почала протікати цього року.

«Наша амбулаторія добре оснащена - ми брали участь у проєктах ПРООН. Але тепер почала протікати покрівля, - розповів сільський голова. - Ми хотіли її відремонтувати, ще й утеплити стелю, але, на жаль, коштів місцевого бюджету на це не вистачить. До того ж заміни потребують твердопаливні котли та система опалення».

Вивчивши ситуацію, Руслан Тихонченко пообіцяв знайти можливість співфінансування капремонту з обласного бюджету.