Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

1150 призовників з Харківщини відправлять на строкову службу восени 2020 року

1150 призовників з Харківщини відправлять на строкову службу восени 2020 року

Про це повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін під час брифінгу 7 жовтня.

За його словами, з 1 жовтня розпочали свою роботу призовні комісії всіх рівнів. Наразі вже відправлено на строкову службу близько 100 осіб з 1150 планових.

«Особливістю цього призову є зменшення планового завдання. Зменшення на 200 призовників, яке пов’язано з комплектуванням ЗСУ військовослужбовцями за контрактом. Кількість військовослужбовців за контрактом дозволяє поступово зменшувати планове завдання з призову на строкову військову службу», - сказав Юрій Калгушкін.

За його інформацією, призовна кампанія проходить з дотриманням усіх карантинних норм.

«Усі призовники забезпечені ЗІЗ, результати тестування на ковід залучаються до особистої справи призовника. Призовники, які не пройшли тестування або мають позитивний результат, на збірний пункт не допускаються. Військкоматом постійно здійснюється вимірювання температури, дотримується соціальна дистанція і обробляються приміщення, де знаходяться призовники, - зазначив військовий комісар. - Також кожного дня на збірному пункті інформують призовників щодо дотримання карантинних обмежень».

Як зазначив директор Департаменту оборонною, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, з обласного бюджету виділено понад 1 860 000 гривень на забезпечення заходів з призову.

«Харківська область планове завдання виконає. Питання знаходиться на постійному контролі керівництва ОДА і особисто очільника області Олексія Кучера», - відзначив Олексій Максимов.

На базі Харківського обласного військового комісаріату створено кол-центр щодо проведення осіннього призову. Телефон «гарячої лінії»: 712-08-77.