Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Руслан Тихонченко перевірив стан готовності до опалювального сезону двох інтернатних установ області

02 жовтня 2020 | 11:32

Під час робочої поїздки до Борівського та Ізюмського районів заступник голови ХОДА відвідав Оскільський та Піско-Радьківський психоневрологічні заклади.

Директорка КЗ «Оскільський психоневрологічний інтернат» Марина Моросовська повідомила заступнику голови ХОДА, що заклад повністю підготовлений до зими. Будівлі інтернату опалюються централізовано - від Ізюмських тепломереж. У декількох багатоповерхових корпусах перебувають 400 підопічних та працює 200 осіб персоналу.

Під час обговорення проблемних питань колектив закладу просив заступника керівника області сприяти вирішенню транспортних питань, зокрема, оновлення потребують автобуси, якими працівники дістаються роботи.

Про підготовку до опалювального сезону Піско-Радьківського психоневрологічного будинку-інтернату розповів його директор Володимир Шерстюк. У його установі перебуває 125 підопічних.

«До зими готові. Перевірили котельню - у нас зараз два нових економних котли. Якщо раніше нам потрібно було 360 тонн вугілля, то зараз - до 70 тонн. Теплотраса теж підготовлена», - розповів Володимир Шерстюк.

Окремо Руслан Тихонченко наголосив на необхідності дотримання карантинних заходів. Нагадаємо, що в травні цього року в будинку-інтернаті захворіли на COVID-19 18 підопічних та 10 працівників. Тоді за бюджетні кошти терміново заклад забезпечили необхідними захисними та витратними матеріалами.

«Мало відбутися засідання сесії обласної ради, але її перенесли через карантин. Ми просили депутатів забезпечити нас також масками, костюмами, рукавичками та іншим. Сподіваємось, що отримаємо захисне спорядження згідно із заявкою», - сказав директор закладу.

Руслан Тихонченко подякував керівникам та колективам цих закладів за роботу в непростих умовах та підготовку будівель до зими.


Теги: підготовка до зими тихонченко інтернатні установи

Поділиться:Схожі новини