Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорогу Борова - Сватове розпочнуть ремонтувати ще цього року, ремонт триватиме в 2021-му

01 жовтня 2020 | 16:33

Стан автодороги оглянув заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко.

Під час робочої поїздки до Борівського району заступник керівника області відвідав село Першотравневе, де вивчив стан дороги на Сватове та ситуацію із забезпеченням населеного пункту питною водою.

Сільський голова Першотравневого Оганес Нерсісян розповів про аварійний стан дороги, яка проходить через село. Ця дорога дуже важлива для місцевих, адже поєднує населений пункт з райцентром.

Як зазначив заступник голови ХОДА, об’єкт буде включений до переліку доріг для проведення поточного середнього ремонту наступного року. За словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, наразі вже закінчено підготовку проєктно-кошторисної документації та передано документи на експертизи.

Уже цього року на дорозі розпочнуться ремонтні роботи в межах села, а наступного (після затвердження в ХОДА та Укравтодорі) – ремонтуватимуть шлях по всій його протяжності.

«У нас також є домовленість з Луганською ОДА, що дорогу будуть ремонтувати й з боку Сватового - до кордону з нашою областю», - повідомив Руслан Тихонченко.

Крім того, заступник голови ХОДА зустрівся з місцевими жителями та обговорив питання якості та доступності питної води в селі.

«Виникла проблема з питною водою - попересихали колодязі. Тому ми, опираючись на дані експертів, будемо вирішувати цю проблему. Попередні розрахунки говорять про те, що вода є на глибині близько 80 метрів, і питання забезпечення населення водою може вирішити будівництво 2-3 свердловин», - відзначив Руслан Тихонченко.


Теги: борівський район дорога тихонченко питна вода

Поділиться:Схожі новини