Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові попрощалися з Віталієм Вільховим, який загинув унаслідок падіння літака Ан-26

У Харкові попрощалися з Віталієм Вільховим, який загинув унаслідок падіння літака Ан-26

Церемонія прощання з курсантом університету Повітряних сил відбулася 29 вересня на Меморіалі слави у харківському лісопарку.

Віталій – один з 26 курсантів, які були на борту літака, котрий розбився в Чугуєві в п’ятницю. Він вижив у катастрофі, але наступного дня в лікарні помер, оскільки отримав травми та опіки, не сумісні з життям.

«В історії України сталась страшна трагедія – загинули наші хлопці. Віталій відчайдушно боровся, але Господь розпорядився інакше. Я співчуваю батькам. Будь-які слова, які сьогодні будуть сказані, не зможуть повернути нашого хлопця. Нехай земля йому буде пухом, і нехай душу Віталія зігріває Господь», - сказав голова ХОДА Олексій Кучер під час церемонії прощання.

Начальник Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Олександр Турінський, прощаючись з курсантом, підкреслив, що він був одним з кращих синів країни.

«Нас всіх спіткало дуже велике горе. В одну мить Україна втратила 26 кращих своїх синів, 26 справжніх чоловіків, які в складний час для країни свідомо обрали почесний шлях захисту Батьківщини. І щодня наполегливо йшли до мети, але не сталося... Ми сьогодні проводжаємо в останню путь Вільхового Віталія Богдановича, 20-річного юнака, який з дитинства мріяв про небо, про кар’єру військового і, зібравши всі сили, до останнього боровся за своє життя. Віталію, нехай останній твій політ у небо принесе в твою душу Царство небесне. А в нашій пам’яті ти завжди залишишся усміхненим, щирим та вірним сином України», - сказав Олександр Турінський.

Прощання з іншими 25-ма загиблими курсантами відбудеться після того, як будуть проведені ДНК-експертизи.