Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Необхідно з'ясувати, чому при посадці Ан-26, знаючи про несправності, пріоритет віддали іншому борту. Олексій Кучер

26 вересня 2020 | 21:35

Це глава ХОДА заявив під час брифінгу на місці катастрофи літака.

Керівник області зазначив, що попри те, що зараз відпрацьовуються три версії того, що сталося, він акцентує увагу на одній - недбалості - і рекомендував правоохоронцям звернути особливу увагу на цю версію.

«За моєю інформацією, з моменту, коли пілот запросив посадку, люди, що відповідають за цю посадку, відповіли тільки за хвилину. Нібито це сталося через те, що посадили інший борт. При цьому ми повертаємося до того, що на той момент було відомо, що один з моторів не працював, - розповів журналістам глава ХОДА. - Тут потрібно з'ясувати - яким чином віддавався пріоритет борту, який пропустили. А за хвилину, ми знаємо, що, на жаль, наші хлопці зазнали аварії на цьому літаку».

За інформацією керівника області, вирішально слово повинно бути за слідством і відповідними комісіями. Але Олексій Кучер наполягає на ретельному відпрацюванні цієї версії в найкоротші терміни. Адже ця катастрофа - загроза обороноздатності країни.

«Розслідування цієї катастрофи є ключовим і стратегічним для обороноздатності нашої держави. Я підкреслюю - це дуже важливо, - сказав Олексій Кучер. - Ми не повинні зміщувати акценти, ми повинні жорстко відпрацювати, і незалежно від того, хто винен у цій історії, він повинен бути покараний однозначно. Це принципова позиція моя і Президента, він її сьогодні озвучив».


Теги: кучер ан-26

Поділиться:Схожі новини