ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Постраждалий у катастрофі Ан-26 буде знаходитися в госпіталі не менш ніж тиждень

26 вересня 2020 | 16:32

Постраждалий у катастрофі Ан-26 буде знаходитися в госпіталі не менш ніж тиждень

Голова ХОДА Олексій Кучер разом із Президентом України Володимиром Зеленським відвідав В'ячеслава Золочевського у військовому госпіталі, де він перебуває зараз, а також поспілкувався з його матір’ю.

«Лікарі повідомляють, що він знаходиться, з врахуванням емоційного стану, в стані середньої тяжкості, але фізично - навіть у задовільному. Тому я думаю, що протягом незначної кількості часу, мінімум, тижня буде знаходитися в госпіталі та потім може бути виписаний», - сказав Олексій Кучер.

Під час спілкування з Президентом та головою ОДА курсант розповів про катастрофу.

«Він сказав, що все відбувалося, як у комп’ютерній грі, що він, коли отямився, то побачив, як горить його товариш, допомагав фактично гасити полум’я на цьому хлопці, який, на жаль, помер», - передав слова В’ячеслава Олексій Кучер.

Також керівник області поспілкувався з матір’ю курсанта та пообіцяв надати всю необхідну допомогу.

«Лікарі запевнили, що є необхідні ліки та харчування, потім додатково від матері я отримаю інформацію, й зможемо зрозуміти, що потрібно ще сім'ї», - зазначив голова ХОДА.

Також Олексій Кучер повідомив, що Президент України Володимир Зеленський чітко акцентував увагу на необхідності допомоги родичам загиблих.

Теги: кучер президент катастрофа літака візит госпіталь

Версія для друку Поділиться:


Вверх