ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер відвідав найбільші промислові підприємства Дергачівського району

24 вересня 2020 | 14:52

Керівник області ознайомився з роботою двох головних бюджетоутворювальних підприємств: ТОВ «Промо Груп», яке виробляє холодильні установки, й ТОВ «АТ «Біофарм», що спеціалізується на розробленні і виробництві продукції для ветеринарної медицини.

Як повідомила генеральна директорка АТ «Біофарм» Наталя Солодовник, компанія працює на ринку ветеринарних фармацевтичних препаратів з 1995 року. Сьогодні до виробництва залучено понад сотні працівників.

«Протягом 25 років підприємство розробляє, виробляє й поширює якісну та безпечну продукцію для ветеринарної медицини. На сьогодні ми довели, що вітчизняна продукція для ветеринарної медицини може бути і є сучасною, бездоганної якості, ефективною та доступною. З 72 ветеринарних препаратів 10 є нашими унікальними розробками й мають відповідні патенти», - сказала Наталя Солодовник.

Вона зазначила, що переважно продукція реалізується на ринках ближнього закордоння та Азії. Щоб вийти на європейський ринок, компанії потрібно подолати безліч бар'єрів, у тому числі й у законодавчій сфері. Олексій Кучер повідомив, що він готовий приєднатися до вирішення цих питань і залучити до процесу народних депутатів України.

Також глава області зустрівся з трудовим колективом ТОВ «Промо Груп» - виробника холодильних установок. Олексій Кучер акцентував увагу на тому, що Президент України Володимир Зеленський приділяє першорядну роль у розвитку регіону саме промисловим підприємствам.

«Десятки років промисловість у нас не підтримувалася. Я об'їжджаю зараз максимальну кількість підприємств усіх форм власності. Ваше підприємство знають не тільки в Україні, а й в усьому світі. Тому, кажу без перебільшення - на ваших плечах знаходиться економіка регіону», - сказав Олексій Кучер.

Фото

Теги: кучер промислові підприємства дергачівськийо район

Версія для друку Поділиться:


Вверх