ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Усі, хто відповідають за боротьбу з COVID-19, мають ретельніше поставитись до своїх обов’язків. Олексій Кучер

17 вересня 2020 | 15:24

Усі, хто відповідають за боротьбу з COVID-19, мають ретельніше поставитись до своїх обов’язків. Олексій Кучер

За останню добу на Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 390 осіб, 347 з них – жителі міста Харкова.

«Ситуація з коронавірусом динамічно розвивається і розвивається негативно. Харків уже вкотре виходить у лідери за кількістю захворілих, на жаль, - розповів журналістам Олексій Кучер. - Ця динаміка, на жаль, має місце в усій країні. Робимо все, щоб змінити ситуацію. Я вимушений констатувати, що до певного часу місто не вірило в те, що ковід існує. Зараз ми бачимо, що всі повірили в це. Наслідки, враховуючи цей факт, ми маємо негативні».

Голова ХОДА зазначив, що у п’ятницю відбудеться позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і за попередніми підрахунками Харківська область залишається у помаранчевій зоні, але ризик потрапити у червону – високий.

«Будуть визначати зонування по всій країні. Поки що, за нашими підрахунками, попередніми, Харківська область залишається у помаранчевій зоні, - зазначив Олексій Кучер. – Нам неможливо допустити, щоб Харківська область знаходилась у червоній зоні. Це економіка, соціальна напруга».

Водночас голова ХОДА звернувся до жителів Харківщини з проханням уважніше ставитися до карантинних норм.

«Я принагідно звертаюсь до всіх - жителів, лікарів, правоохоронних органів, тих, хто відповідає за те, що відбувається в площині боротьби з ковідом. Я прошу всіх зараз ретельніше ставитись до своїх обов’язків. Усе залежить від нас», - сказав Олексій Кучер.

Теги: кучер карантин ковід

Версія для друку Поділиться:


Вверх