Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Жителів Харківщини запрошують до Шарівки на «Осінні барви Білого палацу»

Жителів Харківщини запрошують до Шарівки на «Осінні барви Білого палацу»

19 вересня у Шарівському палацово-парковому комплексі «Садиба» відбудеться тематичний захід.

Про це під час брифінгу 17 вересня розповіла директорка Департаменту культури і туризму ХОДА Людмила Терещенко. Вона наголосила, що захід організовується за сприяння голови ХОДА Олексія Кучера.

Захід пройде з дотриманням усіх карантинних норм.

«На гостей заходу чекає цікава стилізована атмосфера садиби і Білого палацу початку XIX століття. Заплановано експозиції художнього, історичного музеїв та музею імені Іллі Рєпіна з експонатами тогочасної старовини, виконання романсів ХIХ століття просто неба та низка тематичних заходів», - розповіла Людмила Терещенко.

На відвідувачів чекають живі статуї, тематичні ретро-фотозони, вальс у бальній залі Білого палацу від Вищого коледжу мистецтв та інші цікаві тематичні заходи.

Локації івенту «Осінні барви Білого палацу» розташовуватимуться по всій території палацово-паркового комплексу «Садиба». На кожній локації гостей зустрічатимуть герої того часу, які ознайомлять всіх охочих з легендами та реальною історією туристичної перлини Харківщини.

Завершиться івент оперетою «Сільва» у супроводі оркестру від Харківського академічного театру музичної комедії, яку зіграють під зоряним небом Шарівки перед Білим палацом.

Початок роботи локацій та аніматорів - о 15:00. 

Вхід - вільний.

Детальніша інформація