ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер привітав першокурсників педагогічного університету з посвятою у студенти

15 вересня 2020 | 10:18

Церемонія посвяти відбулася 15 вересня.

Вітаючи першокурсників, голова ХОДА побажав їм здоров’я, наснаги та витримки, щоб досягти поставлених цілей.

«Ви вступили до навчального закладу, який дасть вам дуже багато. Я хочу побажати вам вчитися краще, ніж вчився я. Задумайтесь вже зраз над цим, адже ця база дуже важлива, навіть якщо ви не будете викладачами. Хоча я бажаю, щоб кожен з вас став вчителем з великої літери. Будьте провідниками тих знань, які ви отримаєте тут. Я бажаю вам гідно пройти той шлях, який ви обрали», - сказав Олексій Кучер.

В.о. ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрій Бойчук подякував студентам за те, що вони обрали саме цей виш для навчання.

«Солідна історія нашого університету - а вона складає 216 років - відбиває колосальні напрацювання, традиції, неоціненний досвід викладачів і студентів, наукові, творчі та спортивні досягнення. Ми сьогодні є флагманом педагогічної науки і освіти в нашій державі. За увесь час існування нашого університету ми ніколи не змінювали основну місію – підготовка вчителя, професіонала, патріота. Шановні першокурсники, дозвольте побажати вам здоров’я, невичерпної енергії, наполегливості на вашому шляху до володіння майстерністю вчителя. Будьте гідними Сковородинівського університету», - сказав керівник вишу.

У ході урочистостей учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять п’яти студентів педагогічного університету, які  віддали своє життя у боротьбі за незалежність України. Студенти-першокурсники поклали кошик квітів до пам’ятного знаку загиблим студентам.

Фото

Теги: кучер посвята в студенти педагогічний університет

Версія для друку Поділиться:


Вверх