ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Україні в пілотному форматі розпочав роботу Державний аграрний реєстр

14 вересня 2020 | 11:35

В Україні в пілотному форматі розпочав роботу Державний аграрний реєстр

Впровадження реєстру обговорили під час селекторної наради Мінекономіки.

Від Харківщини участь у заході взяли фахівці Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, головного управління Держгеокадастру в Харківській області, Харківського регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Директор обласного Департаменту АПР Сергій Прокопченко наголосив, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру.

Державний аграрний реєстр - це електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною.

Зокрема, за допомогою аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

«Участь у пілотному впровадженні ДАР беруть Золочівська, Старосалтівська та Оскільська ОТГ», - повідомив Сергій Прокопченко.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна тут.

Теги: селекторна нарада державний аграрний реєстр

Версія для друку Поділиться:


Вверх